… z Facebooku

Pro ty, kteří neholdují sociálním sítím, budou v této části uvedeny některé zajímavosti uveřejněné na stránkách Facebooku – Věčnost života.

Více informací o číselných řadách naleznete na http://www.vecnostzivota.cz/…/proc-cisla-a-ciselne-rady/
a na https://www.vecnostzivota.cz/metody-koncentraci-na…/

LÁSKA – 888 412 1289018
Vysoký stupeň emocionálně pozitivního postoje vyčleňujícího objekt od ostatních a stavícího ho do středu životně důležitých potřeb a zájmů subjektu: láska k vlasti, k matce, k dětem, k hudbě atd. Intenzivní, soustředěný a poměrně stabilní emoce subjektu, fyziologicky podmíněná sexuálními potřebami. Projevuje se společensky utvářenou touhou být maximálně plně prezentován svými osobně významnými rysy v životně důležitých činnostech druhého tak, aby v něm probudil potřebu odvetného citu stejné intenzity, napětí a stálosti.
Z knihy Grigorije Grabového „Числовые ряды психологического нормирования 1“

Postup práce naleznete na: Vyhledávací systém G. Grabového | vecnostzivota.cz

JASNOVIDNOST – 818 8849482167
Získávání znalostí o některých událostech bez použití známých smyslových orgánů nebo logických úsudků.
Z knihy Grigorije Grabového „Числовые ряды психологического нормирования 2“)

PAMĚŤ – 319 061 988 18, kognitivní procesy
Proces uložení do paměti, organizace, uchování, obnovení a zapomínání nabyté zkušenosti, což umožňuje její opětovné aktivní použití nebo návrat do prostředí vědomí. Paměť spojuje minulost subjektu s jeho přítomností a budoucností a je nejdůležitější poznávací funkcí, která je základem rozvoje a učení.
Z knihy Grigorije Grabového „Числовые ряды психологического нормирования 2“)

ZABEZPEČENÍ VĚČNÉHO ŽIVOTA VŠEM: 428741888
Světlo Věčnosti se vylilo na Zemi. Rozšířilo se na stromy, na keře, na trávu, proniklo hluboko do všech struktur prostoru a znovu se odrazilo do nebe.

U této číselné řady se koncentrace provádí v opačném pořadí. Tj., při koncentraci na poslední číslo 8 jde světlo od tohoto čísla k prvnímu číslu řady, tj. 4. To je nutné! Tato číselná řada byla poskytnuta G. P. Grabovým na konferenci dne 8. srpna 2021.

U vitaminu D je třeba brát v úvahu, že řízení používané v jakýchkoliv systémech kvůli druhým vitaminům může být více akumulováno a zkoncentrováno, pokud jde o cíle řízení, jestliže se struktura vitaminu D používá jako systém řízení zaměřený na systematizaci řídicích systémů prostřednictvím vitamínů.
A proto je zde důležité samo řízení rozdělit do tří řad.
19431754964851491 – systémová úroveň spojení vitaminů, pokud jde o cíl věčného rozvoje,
31649489451721 – předávání znalostí, zkušeností, informačního záměru od organismu do vnějšího prostředí
2414987 – to je dosažení závazné úrovně věčného života cestou interakce s vnějšími systémy nepevného typu (se světlem atd.).
Z knihy G. Grabového „ЧИСЛЕННЫЕ КОНЦЕНТРАЦИИ ПО ПРОДУКТАМ“, 2004