16. den měsíce

 1. Tento den se koncentrujete na prvky vnější reality, se kterými je v kontaktu vaše tělo. Od dětství si vzpomínáme na krásnou větu ―slunce, vzduch a voda jsou naši nejlepší přátelé. V této koncentraci se snažíte uvědomovat si tyto naše přátele.
  Koncentrujete se na teplo, což je dáno slunečními paprsky dopadajícími na vás. Pocítíte jejich dotyk a pocítíte teplo, které dávají. Pocítíte lehký větřík, který na vás fouká. Pocítíte jeho závany. Mohou to také být silné poryvy větru. Může to být docela nehybný vzduch. A je-li ve stejné době velmi horko a vysoká vlhkost vzduchu, současně cítíte na tvářích teplo, vzduch i vlhkost.
  Můžete se těšit z osvěžujícího působení vody, když si umyjete obličej, osprchujete se nebo vykoupete. Tyto koncentrace lze rovněž provádět v chladném zimním období. Vždyť máte vždy a všude odkrytou tvář. Během teplého počasí, a to zejména v létě na pláži, celé vaše tělo si může nyní užívat kontaktu se sluncem, vzduchem a vodou. Můžete také přidat kontakt se zemí. Tyto koncentrace jsou velmi důležité. Jejich prováděním vstupujete vědomě do interakce s prvky.
  Je jasné, že to můžete provádět každý den. Když se koncentrujete a zároveň máte na paměti požadovanou událost, můžete dosáhnout jejího uskutečnění.
 2. Koncentrace na sedmimístné číslo: 1843212;
  Koncentrace na devítimístné číslo: 123567091.
 3. Pociťte harmonii, kde je, ona je vždy a všude. Je to harmonie Stvořitele. Pociťte harmonii, kde je a bude. Je to harmonie vašeho vývoje. Pociťte harmonii, kde je, byla a bude, i tam kde nebyla, není, ale kde vždy bude.
  Je to harmonie změny. Je to harmonie přeměny. To je přeměna na věčný život. Kdekoliv se přiblížíte k sobě samým, pocítíte všude harmonii a uvidíte, jak z harmonie prýští vlny radosti a lásky. A uvidíte, že děláte Svět navždy harmonickým v jeho věčném stavu stability. Jste bojovník, ale ve věčném Božím požehnáním pro věčný život a věčnou víru.