12. den měsíce

 1. Tento den se koncentrujete na jevy, u kterých může vzniknout otázka ohledně vytvoření celku. Například, husa nebo labuť ztratila peří. V tomto případě se musíte soustředit na myšlenku, co by se mělo provést, aby se vrátilo na původní místo. Jak toho lze dosáhnout?
  To znamená, že se snažíte pochopit, jak může být jediný celek vytvořen nebo rekonstruován. Nebo uvažujme jiný příklad: list spadl ze stromu. Co je třeba udělat, aby se vrátil na své původní místo, aby měl strom spolu s ním svůj původní vzhled?
  Toto je koncentrace na shromažďování jednotlivých prvků reality do jediného celku, který představuje jejich normu. Cvičení takové koncentrace dává řízení.
  V této koncentraci stejně jako v mnoha dalších, můžete považovat sami sebe za objekt. Můžete obnovit kterýkoliv z vašich orgánů. Obrátila se na mě s prosbou jedna žena. Během operace jí byla odstraněna děloha. Jistě chápete, jak je to důležitá otázka. Použil jsem ty metody a principy, které nyní znáte i vy, a nyní ta žena má naprosto zdravou dělohu.
 2. Koncentrace na sedmimístné číslo: 1854321;
  Koncentrace na devítimístné číslo: 485321489.
 3. Sjednoťte se světem na jeho povrchu s tím, jak ho vnímáte ve svých činech a uvidíte, že vaše činy – to je ta podstata Světa, která s vámi harmonizuje vždy a všude. Uvidíte, že Bůh vám poslal Boží požehnání a chce od vás jednotu. Měli byste mít jednotu tam, kde Bůh má rozvoj.
  Jednota s Bohem je ve vývoji. V Božském vývoji, který je pravdivý a tvořivý, přichází jednota v každém okamžiku pohybu. Pohybujete se a rozvíjíte směrem k Věčnosti a to bude navždy vaše jednota se Stvořitelem ve vašem věčném vývoji. Věčnost života to je skutečná jednota se Stvořitelem.