Bezplatný časově neomezený přístup k přístroji PRK-1U

POZOR!
NA SERVERU S BEZPLATNÝM PŘÍSTUPEM K PŘÍSTROJŮM PRK-1U JE MOMENTÁLNĚ PROVÁDĚNA TECHNICKÁ ÚDRŽBA! Je třeba mít trpělivost. Datum spuštění není dosud známé.

Oficiální zpráva zní:
„Na základě výsledků práce stránky med.grabovoi.tech v prvním období práce byly shromážděny dostatečné parametry vědeckých statistik, aby bylo možné vytvořit formulář pro přístup ke službě s možností přidání jednotlivých údajů, budou dokončeny technické práce na webu, ve druhém období budou prostřednictvím webu nabízeny možnosti práce se zařízeními s nastavením, které zohlední jednotlivá data. V závislosti na profilu zařízení budou existovat možnosti pro poskytnutí přístupu po individuálním přenosu dat a budou existovat možnosti pro organizaci dobrovolnické účasti v klinických studiích.“

Vážení stoupenci Učení Grigorije Grabového,

nabízíme vám účast ve společných činnostech na urychlení systémového uplatnění Učení Grigorije Grabového v oblasti zajištění věčného života pro všechny. V současné době jsou vytvořeny přístroje rozvoje koncentrací věčného života PRK – 1U ve třech režimech, podle medicínských profilů. Pět přístrojů je určeno pro přenos pomocí internetu 24 hodin denně. Přístup k těmto přístrojům bude poskytnut všem bez časového omezení.

Odkaz pro přístup k přístrojům PRK – 1U s třemi režimy, které jsou naladěny podle medicínských profilů naleznete zde

Odkaz na přístup k přístrojům se nachází také na webu www.grigori-grabovoi.world

Přístroje mají následující funkce:

  • První přístroj má funkci zastavit stárnutí a funkci omlazení.
  • Druhý přístroj má funkci ochrany a vyléčení z viru lidské imunitní nedostatečnosti a funkci vyléčení ze syndromu získané imunitní nedostatečnosti.
  • Třetí přístroj má funkci ochrany a vyléčení z rakoviny.
  • Čtvrtý přístroj má funkci ochrany před nákazou koronavirem COVID – 19, zjištěným v Číně a funkci vyléčení z onemocnění vyvolaného tímto virem.
  • Pátý přístroj má funkci rozvoje koncentrací realizujících události zajišťující všem věčný život.

Využití přístupu k přístrojům je poskytnuto se sdělením, že jejich použití nebrání žádné jiné lékařské pomoci nebo obracení se na lékaře. Také sdělujeme, že využití přístupu k přístrojům je poskytnuto bez poplatku.

Máme prosbu: získané výsledky v podobě zpráv odešlete na e-mail GRIGORI GRABOVOI DOO grigori.grabovoi.doo.m@gmail.com k odbornému zpracování. Cílem vědeckého zpracování je prostřednictvím využití videopřenosů spuštěných přístrojů vytvořit způsob vyléčení z jakýchkoliv nemocí včetně těch, které jsou zatím považovány za nevyléčitelné. Výsledky vědeckého zpracování budou také využity k dalším modifikacím přístrojů rozvoje koncentrací věčného života PRK – 1U, kdy speciálně nařízené přístroje sladěné s fungováním vnějších optických systémů zajišťují vyléčení z jakýchkoliv nemocí.

Výsledky video pozorování za PRK – 1U jsou potřebné také k využití technologií procesu ochrany a normalizace organizmu ve výrobě vakcín a léčivých prostředků chránících a léčících z jakýchkoliv nemocí.

Nabízíme za podmínek partnerství se společností GRIGORI GRABOVOI DOO řešit úkoly vyložené v této výzvě. Poznatky o formě Vaší účasti ve společné partnerské činnosti je třeba zaslat na adresu grigori.grabovoi.doo@gmail.com.

Řešení úkolů ochrany před nemocemi, vyléčení z jakýchkoliv nemocí, úplné ozdravení a omlazení – to je nyní ústřední úkol pro získání systémového výsledku – věčného života pro všechny žijící. Všem stoupencům Učení Grigorije Grabového nabízíme spolupráci na rychlém řešení těchto uvedených úkolů a společný postup.

S úctou administrace GRIGORI GRABOVOI DOO a administrace OSVČ Grigori Grabovoi PR KONSALTING TECHNOLOGIES OF ETERNAL DEVELOPMENT

(z ruského originálu přeložila Danuše Hošková)

DŮLEŽITÁ POZNÁMKA:
NĚKTERÉ PROHLÍŽEČE MAJÍ PROBLÉM S PŘIPOJENÍM NA KAMERU
(jako např. Microsoft Edge). Vyzkoušený je prohlížeč FIREFOX. Někdy se však může stát, že video není dočasně k dispozici z důvodu přetížení systému.