8. den měsíce

 1. Tento den se naučíte ovládat koncentraci na důsledky událostí.
  Představte si, že sedíte u jezera a sledujete závodní člun. Před ním je voda klidná a za ním se objeví vlny. Podívejme se na listy rostoucí na stromě. Tento list může být považován za následek existence stromu. Objevily se mraky a první kapky deště spadly na zem. Dešťové kapky mohou být považovány za následek existence mraku.
  Okolo nás existují četné příklady. Vyberte si jakýkoliv jev a soustřeďte se na jeden
  z jeho následků. Zároveň mějte na paměti potřebnou událost. A přijde. Tato metoda řízení je velmi efektivní. Pomáhá změnit minulé události.
 2. Koncentrace na sedmimístné číslo: 1543218;
  Koncentrace na devítimístné číslo: 984301267.
 3. Vidíte, že nekonečnost linky čísla osm v sobě spojuje ty Světy, se kterými jste již setkali v průběhu předchozích sedmi dnů. A když bude váš Svět sjednocen se všemi Světy, pocítíte ve své duši tolik radosti, nakolik je Svět různorodý. Vnímajíce každou malou část Světa jako univerzální radost uvidíte, že radost je věčná, stejně jako prosperita (blaho) je věčná a v tomto stavu společné radosti pozvednete ruce nahoru a uvidíte poselství Božího požehnání, které vás volá k věčnosti. Uvidíte Věčnost na tom místě, kde je. Uvidíte Věčnost, kde není. Uvidíte Věčnost tam, kde byla vždy a vy budete tvůrcem Věčnosti tam, kde není z pohledu jiné osoby. Jakmile budete vidět Věčnost a budete ji utvářet, budete vždy věční ve všem, v každé věčnosti a v libovolném světě. Jste tvůrcem podle obrazu a podobnosti a Věčnost vás vytváří podle obrazu a podobnosti. Tvořením věčnosti budete tvořit sami sebe. Tvořením sebe sama můžete vytvořit věčnost, takže Věčnost může vytvořit další Věčnost a stejně jako Stvořitel vytvořil všechno současně.