28. den měsíce

 1. Tento den v měsíci byste měli provádět stejnou koncentraci jako osmý den v měsíci, ale s jedním důležitým rozdílem. Jedná se o následující věc.
  Jistě jste si všimli, že předcházející den 27. při určování typu koncentrace byla sečtena čísla 2 a 7, tj. 2+7=9. V tomto případě je situace odlišná. Číslo 28 se skládá ze dvou čísel: 2 a 8. V tomto případě by mělo být číslo 28 vnímáno takto: dvakrát osm. Nesčítá se 2 a 8, ale jen násobí. To znamená, že číslo osm se zdvojnásobí. To je důvod, proč se tento den opakuje program osmého dne.
  Nicméně toto opakování by nemělo být závazné, nemělo by být přesnou kopií předchozí práce. Musíte něco změnit. V první řadě musíte změnit něco v sobě. Například něco změnit ve své vizi této koncentrace. Pokud ji budete provádět podle starého schématu, nemusíte v ní uvidět něco nového, nepodíváte se na to z druhé strany.
  Vaše pochopení, stejně jako vaše vnímání těchto koncentrací se musí stále rozšiřovat a prohlubovat. To je tvůrčí proces. Usnadňuje váš vývoj.
 2. Koncentrace na sedmimístné číslo: 1854512;
  Koncentrace na devítimístné číslo: 195814210.
 3. Podívejte se na sebe, jak se díváte naráz na celý Svět. Dívejte se na Stvořitele stejně, jako se Stvořitel dívá na vás, a v tom získáte pochopení toho, co Stvořitel chce od vás. Dívejte se na Jeho pohled a uvidíte Jeho pohled. Uvidíte, že pohled Stvořitele je také fixován na vzdálené jevy Světa a vaším úkolem je řídit tyto jevy Světa.
  Libovolné jevy světa musíte dělat harmonickými. To je vaším skutečným úkolem.
  Musíte dát vzniknout Světům a vytvořit Světy, které budou vždy harmonické. To je váš skutečný úkol od vašeho stvoření. Jelikož On, Stvořitel, již tvořil, neboť On, Stvořitel, již dělal a vaším úkolem je jít po této cestě, protože jste byli stvořeni k obrazu a podobě podobným způsobem jako Stvořitel byl stvořen. Stvořitel vytvořil sám sebe a stejně stvořil i vás.
  Sami sebe obnovte a pomozte obnovit ostatní. Obnovte všechny ostatní a dejte všem všeobecný blahobyt a budete mít Svět, který byl vytvořen pro vás a pro každého a pro Stvořitele. Tvořte pro Stvořitele, neboť On vás stvořil. Tvořte pro Stvořitele, neboť On stvořil všechno. To je důvod, proč kdykoliv něco vytvoříte, tvoříte vždy pro Stvořitele.